Звіт директора школи

У навчальному закладі створені належні умови для здобуття та забезпечення рівного доступу для якісної освіти, організації різних форм позакласної та позашкільної навчально – виховної роботи, впровадження інноваційних педагогічних технологій у навчальному процесі, участі вчителів в ярмарках педагогічних ідей, залучення учнів до участі в районних та обласних предметних олімпіадах, конкурсах, змаганнях, МАНах.

На цей час ведеться робота по залученню спонсорських коштів для заміни вікон на пластикові, лінолеуму для заміни в кабінет фізики та майстерні. В цьому навчальному році за рахунок коштів соцугоди замінено 2 вікна у 1 класі на пластикові.

Школа укомплектована кадрами, які впродовж навчального року згідно перспективного плану атестації та курсової перепідготовки покращили свій фаховий рівень та кваліфікаційну категорію.

Учні школи забезпеченні 100% гарячим харчуванням як за рахунок бюджетних коштів і батьківської доплати 40% учнів 1 – 4 класів та батьківської плати учнів 5 – 11 класів. За наявності довідок, виданих управлінням соціального захисту населення, учні харчуються безкоштовно. За дотриманням санітарних вимог здійснює контроль медична сестра..

Адміністрацією, класними керівниками проводиться робота по запобіганню дитячого травматизму, збереження та зміцнення здоров»я всіх учасників навчально – виховного процесу. Влітку цього року планується оздоровити дітей в таборі «Подільські джерела», зокрема це учні з соціально – незахищених сімей.

Про результати роботи адміністрація школи звітує на батьківських зборах, Раді школи. Приділяється належна увага зі сторони старости села. Тісно співпрацюємо з самоврядуванням, проводимо спільні заходи: зустрічі, свята, вшанування.

Школа підключена до безпровідної інтернет – мережі, що дає змогу використовувати в навчально–виховному процесі інтернет – ресурс.

Шкільна їдальня забезпечена кухонним посудом, інвентарем, миючими та дизенфікуючими засобами завдяки управлінню освіти, школи, спонсорів.

Кiлькiсть переглядiв: 260

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.